Zuzanna Wyględowska, Glasgow, Wielka Brytania

Zuzanna Wyględowska, Glasgow, Wielka Brytania
Zuzanna Wyględowska, Glasgow, Wielka Brytania
Cześć !

Nazywam sie Zuzia Wyględowska i chodzę do drugiej klasy liceum im. Stefana Batorego w Warszawie. Z Young Talent Management mam styczność od niedawna jednak jestem pełna entuzjazmu i nie mogę doczekać się dalszych skutków tej znajomosci :).

Kilka słów o mnie… Ciężka sprawa, jak zawsze gdy trzeba mówić o sobie. Jak już napisałam uczę sie w liceum co, muszę przyznać , pochłania większość mojego czasu. Jednak nie jest jeszcze ze mną najgorzej i mam pasję poza ukochaną szkołą :D. Jedną z nich jest moda, z którą w przyszłości chciałabym związać moje życie (mam tu na myśli bardziej zarządzanie biznesem modowym niż projektowanie choć nie wykluczam i takiej opcji 🙂 w końcu trzeba być otwartym na ciekawe doświadczenia).

Jeśli chodzi o moje aspiracje zawodowe to warto jeszcze wspomnieć o moim ostatnim odkryciu, w którym bez wątpienia pomogło mi Young Talent Management. Mówię o dziennikarstwie, w którym miałam okazje się wypróbować przy okazji ostatnich Debat Oksfordzkich. Razem z kolegą Michałem przeprowadziliśmy wywiady przed kamerą. Co prawda niespodziewany, ale przemiły i przydatny jobshadowing :).

Wracając do pasji; na pewno muszę wspomnieć o podróżach. Uwielbiam je 🙂 nic dodać, nic ująć. Ciągnie mnie do poznawania świata takiego, jaki jest w rzeczywistości i choć każdy lubi wygodne hotele ( ja rownież 🙂 ) to jednak muszę przyznać, że dużo ciekawsze jest poznawanie danego miejsca “od kuchni”. Mówię o obserwacji mieszkańców , poznaniu ich życia codziennego itd . W tym roku będę miała do tego wyjątkową okazję. W czasie wakacji jadę na wolontariat społeczny do Maroka, gdzie będę pracować w domu dziecka a w międzyczasie uczyć się francuskiego. Szczerze ? Nie moge się doczekać :). Wierzę,  iż na świecie czekają na nas niezwykłe rzeczy. Na KAŻDEGO z nas. Jedyne co trzeba zrobić to po to sięgnąć i się nie bać! To naprawdę jest w naszym zasięgu. Z tym strachem sama mam chwilami problem, ale staram sie z nim walczyć :).

Osiąganie celu to ciężka praca…ale kto mówi, że mamy dojść do tego zupełnie sami ? Pomóżmy sobie :).

Young Talent Management to idealny początek.

Kontakt: z.wygledowska@gmail.com

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress