Weronika Skwaroń, Warszawa

WSkwaronNazywam się Weronika Skwaroń i właśnie skończyłam gimnazjum przy SLO nr 4 im. Batalionu AK „Parasol”

w Warszawie.

Uważam się za osobę otwartą na innych i na nowe doświadczenia. Uczyłam się gry na gitarze, tańczyłam jazz przez kilka lat, chodziłam na zajęcia teatralne i filmowe. Lubię również pisać, uprawiać sporty.

Mam bzika na punkcie nauki języków obcych. Uważam, że ich znajomość jest bardzo ważna i niezmiernie przydatna. Obecnie uczę się w szkole angielskiego i niemieckiego, ale na własną rękę zaczęłam również naukę włoskiego. Lubię podróżować i poznawać kulturę innych krajów.

Dostałam się na międzynarodową wymianę i wkrótce wyjeżdżam na rok do Niemiec. Będę miała okazję mieszkać przez rok u niemieckiej rodziny, chodzić do niemieckiej szkoły, poznać bliżej kulturę tego kraju i, co najcudowniejsze poznać mnóstwo ludzi w moim wieku z całego świata.

Wierzę, że można spełnić swoje marzenia. Na przykład, moim marzeniem jest studiować na prestiżowej uczelni, takiej jak Oxford czy Harvard. Wierzę, że moje marzenie może się spełnić, jako, że dzięki Young Talent Management miałam okazje poznać wielu absolwentów tych właśnie uniwersytetów.

I uwaga, oni istnieją NAPRAWDĘ 🙂

Są wśród nas, również w Polsce, gotowi do udzielenia przydatnych wskazówek.

Young Talent Management to wspaniała organizacja, stworzona z myślą o nas. Wspiera nasze działania, wychodzi z inicjatywami, które pomagają nam zdobyć doświadczenia przydatne w przyszłości i, co najważniejsze zrzesza mnóstwo ambitnych ludzi, którzy podążają za swoimi marzeniami i się nie poddają. Dzięki Young Talent Management zupełnie inaczej, bardziej odważnie myślę o przyszłości. Wy też możecie odważnie spojrzeć

w przyszłość i zacząć realizować swoje marzenia.

Piszcie:

weronika.skwaron@gmail.com

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress