Wanda Wiesiołek, Royal School, Surrey, Wielka Brytania

WWiesiolekNazywam się Wanda Wiesiołek i obecnie jestem uczennicą the Royal School w hrabstwie Surrey. Jeszcze w zeszłym roku w GiLA byłam w klasie o profilu biologiczno-chemicznym, więc i tutaj, w Anglii, kontynuuję te przedmioty, dodając jeszcze do nich fizykę i matematykę.

Moją największą pasją jest sport, nie ma dla mnie znaczenia w jakiej postaci, jednak najbliższa jest mi piłka ręczna, którą trenowałam w przeszłości.

W chwilach, kiedy nie wiem, co powinnam robić, sięgam po książkę z gatunku fantastyki albo maluję akwarelami.

Jestem typowym dzieckiem lasu (wpływ rodziców), więc nawet nikogo nie dziwi, że ciągnie mnie najbardziej w kierunku przedmiotów przyrodniczych.

Od 6 lat czekam na swój list z Hogwartu (może mój list trafił na jakąś niekompetentną sowę?) Niemniej jednak nie podaję się i wciąż oczekuję listu, jeśli przyjdzie, zostanę aurorem, ale w obecnej sytuacji znalazłam wyjście awaryjne – medycyna. Wiem na pewno, że chcę poświęcić swój czas dla innych, a dołączając do tego nauki ścisłe, wyszły mi studia medyczne.

Z Young Talent Management spotkałam się na finale BAS (dla mnie nie skończył się on pomyślnie, ale cieszę się z wszelkiego doświadczenia, jakie zbobyłam podczas udziału w tym programie). Niezwykle doceniam wielką pracę YTM, jaką wykonuje, by otwierać młodym ambitnym ludziom drzwi na wielki świat, pokazać, że jednak są możliwości na poznawanie i rozwijanie umiejętności w ciekawy sposób. Każdy potrzebuje jakiegoś czynnika, który popchnie go dalej i tym właśnie jest Young Talent Management.

Determinacja. Ambicja. Pasja. To wszystko co potrzebujesz, aby przybliżyć się do celu, aby następnie w końcu go zdobyć. Kiedy chcesz się rozwijać, jeśli nie teraz, kiedy twój organizm jest do tego najlepiej przystosowany? Więc pokaż odwagę i zawalcz o swoją przyszłość!

Jeśli chcesz ze mną porozmawiać, nawet na błahy temat, to pisz koniecznie! Chcę Ci pomóc na wszelki możliwy sposób. Dla mnie nie ma niemądrych pytań (są tylko głupie odpowiedzi, więc najwyżej będzie moja wina :D).

Kontakt: wanda.wiesiolek@wp.pl

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress