Marta Cymerman, Adcote School for Girls, Wielka Brytania

MCymermanNazywam się Marta Cymerman i jako stypendystka BAS od września rozpocznę naukę w Adcote School for Girls, Anglia.

Moją wielką pasją jest muzyka.

Uczę się gry na skrzypcach w szkole II stopnia, gdzie również uczęszczam na lekcje pianina i zajęcia teoretyczne. Dużą przyjemność sprawia mi muzykowanie w grupie, dlatego jestem członkiem orkiestry symfonicznej. W tym roku, wraz z moimi kolegami, występowaliśmy m.in. na UMFC, w teatrze Capitol, a także w Warszawskiej Operze Kameralnej.

Moimi ulubionymi sportami są: pływanie i jazda konna. Startowałam w wielu zawodach pływackich, ociągając wysokie wyniki, co zachęciło mnie do dalszej pracy i stawiania sobie nowych wyzwań. Zdobyłam także odznakę jeździecką wydawaną przez Polski Związek Jeździecki.

W wolnym czasie lubię spotykać się z przyjaciółmi oraz angażować w działalność społeczną. Jestem wolontariuszką, pomagałam w organizacji wydarzeń sportowych (Bieg Niepodległości, Triathlon Zimowy), wspierałam WOŚP.

YTM to organizacja, która pomaga młodym ludziom ukierunkować się oraz zachęca do odkrywania nowych zdolności i talentów. W ramach projektu zorganizowany został np. Toastmasters Gavel Club, dzięki któremu młodzież może nabyć umiejętności interpersonalne, co z pewnością jest bardzo cenne w codziennym życiu. Co więcej, YTM dostarcza informacji o międzynarodowych wolontariatach oraz patronuje wydarzeniom kulturalnym. Jestem pod wrażeniem tak dużej ilości podejmowanych inicjatyw i dlatego wszystkim YTM bardzo polecam.

Kontakt: marta.cymerman97@gmail.com

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress