Karolina Lewandowska, Warszawa

KLewandowskaNazywam się Karolina Lewandowska i jestem uczennicą drugiej klasy liceum imienia Hugona Kołłątaja.

Moją wielką miłością są podróże. Uwielbiam poznawać nowe miejsca, zwiedzać zarówno światowe stolice jak i małe, nikomu nie znane, miasteczka. Interesuje mnie szeroko pojęta kultura, zaczynając od życia codziennego, na muzeach i wielkich twórcach kończąc. Wielką radość sprawia mi także nauka języków obcych, zwłaszcza angielskiego i francuskiego, choć w przyszłości chciałabym znacznie poszerzyć tą, póki co skromną, grupę. 

Na początku gimnazjum rozpoczęłam moją przygodę z tańcem, który okazał się być dla mnie największą pasją, a także odskocznią od codziennych obowiązków. Każdy kolejny trening jest niesamowitą inspiracją i motywacją do działania. Przez większość czasu byłam związana z jazzem, lecz ostatnio postanowiłam spróbować tańców kubańskich. W wolnych chwilach czytam książki i piekę ciasta.

W przyszłości chciałabym studiować event management i założyć swoją firmę. 🙂 

Young Talent Management poleciła mi osoba, która wcześniej sama współpracowała z tą organizacją. Uważam, że w Polsce powinno być zdecydowanie więcej programów, które tak jak YTM pomaga młodym ludziom w ich drodze do sukcesu. Young Talent daje ogromne możliwości i wsparcie każdemu kto zdecyduje się zaangażować w naszą działalność. Sama jestem tu od niedawna, a już wyniosłam bardzo wiele! To świetne miejsce na rozwój wśród cudownych ludzi. 🙂 

Skontaktuj się ze mną: lewandowska_karolina@interia.eu

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress