Karolina Kaim, Limanowa

kkaimNa co dzień uczennica II klasy LO profilu matematyczno-chemicznego oraz redaktorka szkolnej gazetki, po godzinach – recenzentka.

Uwielbiam czytać książki oraz rozwijać swoją zdolność umiejętnej krytyki, co umożliwia mi współpraca z różnymi wydawnictwami.
W wolnych chwilach piszę dla magazynu HIRO, prowadzę bloga

i recenzuję książki oraz czasopisma dla Colorful Media, wydawnictwa Helion, Mag, Literackiego… i tłumaczę napisy do prelekcji TED,

a także pływam i plączę nogi do rytmów zumby.

Jestem bloggerką uzależnioną od kawy ze Starbucksa, alternatywnej muzyki amerykańskich wykonawców i filmów stylizowanych na hollywoodzkie lata 50te. Moim największym marzeniem jest nauczyć się surfować w Los Angeles i odbyć kurs dla baristy.
Dzięki wygranej w konkursie Know America wezmę udział

w programie Benjamin Franklin Transatlantic Fellows Summer Institute na Wake Forest University w Północnej Karolinie w lipcu bieżącego roku. Po powrocie planuję rozwijać siebie oraz sięgać po coraz to nowsze marzenia, zarażając innych swoją pasją i wiarą w to, że nie ma rzeczy niemożliwych.
Young Talent Management jest pierwszą napotkaną przeze mnie organizacją, która, miast propagować powszechny motyw „szarej rzeczywistości” czekającej młodych Polaków po studiach, zachęca młodzież do mówienia o swoich marzeniach głośno – bo świat powinien

o nich usłyszeć.

Kontakt: karolinakaim12@yahoo.pl

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress