Kacper Lemisz – Roosevelt University, Chicago, USA

Kacper Lemisz - Roosevelt University, Chicago, USA
Kacper Lemisz – Roosevelt University, Chicago, USA

Kacper Lemiesz

Roosevelt University, Chicago, USA

https://www.facebook.com/kacper.lemiesz

lemiesz.kacper@gmail.com

Na studiach w Stanach znalazłem się głównie przez tenis, który pozwolił mi sfinansować koszty szkoły. Gram w amerykańskiej lidze collegowej i jestem kapitanem naszej drużyny tenisowej. Ale sport jest tylko małą częścią możliwości jakie dają studia w USA, których nie byłem świadomy przed wyjazdem. Tworzenia własnego planu studiów, ponad rok zajęć wybrany praktycznie tylko przez ucznia, możliwość pracy na uniwersytecie przy budowaniu programów i przeprowadzenie badań naukowych z profesorami.

Studiuję Socjologię i Filozofię – przed które odkrywam moją główną pasję, którą jest edukacja. Pracuję dla Mansfield Institute for Social Justice and Transformation, w którym demokratyzuję struktury uniwersytetu i próbę walczyć o prawa rozwojowe innych uczniów. Jestem też „koleżeńskim” mentorem.

Jeśli myślisz o studiach w Stanach jako sportowiec, gdzie można połączyć sport na wysokim poziomie i studia lub po prostu myślisz o zwykłej aplikacji na amerykańskie uczelnie z chęcią odpowiem na wszystkie pytania i postaram się pomóc.

Kacper

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress