Damian Urbaniak, Warszawa

DUrbaniakCześć! Nazywam się Damian Urbaniak i uczęszczam do II klasy LO, profil humanistyczno-społeczny.
Cóż mogę powiedzieć o sobie? Człowiek tysiąca pasji tak w skrócie. Szczególnie interesuję się wszystkim co powiązane z polityką , ekonomią i prawem.  Jestem działaczem społeczno-politycznym. Próbuję być „człowiekiem sukcesu” i nawet mi to wychodzi: jestem laureatem wielu konkursów przedmiotowych; w 2013 roku nagroda „Młodego Dyplomaty” w konkursie organizowanym przez MSZ. W wolnych chwilach czytam historię XIX wieku. Zawsze staram się być pozytywnie nastawionym do życia i życzliwie do drugiego człowieka.
Z reguły ze mnie gaduła. Z zamiłowania mówca. Od zawsze ciągnęło mnie do mikrofonu. Dlatego niedawno znalazłem się w klubie Toastmasters Gavel Club – który z całego serca polecam wszystkim młodym ludziom chcącym rozwijać swoje zdolności interpersonalne. Poza tym działałam lokalnie w Samorządzie Uczniowskim, a także prowadzę kilka klubów szkolnych o zasięgu lokalnym. W planach na najbliższą przyszłość mam także własną firmę, dlatego biorę udział w zjazdach Alternatywnej Szkoły Biznesu i Rozwoju Osobistego,  którą założył jeden z najmłodszych polskich milionerów, Kamil Cebulski. Do niedawna także szlifowałem sobie pióro przy okazji pracy dla portalu młodzieżowego Juventum.pl. Jednak na skutek awansu na stanowisko zastępcy redaktora naczelnego piszę już sporadycznie. Niepoprawny optymista i marzyciel – to cały ja! Od dłuższego czasu marzeniami na LSE i uniwersytetach Ivy League, szczyt marzeń to Harvard.

Zostałem ambasadorem YTM, ponieważ chcę przekazać swoją wiedzę innym i w oparciu o innych wzbogacić ją. Także łączmy się! Razem będzie łatwiej zdobywać nieosiągalne szczyty! Zapraszam do kontaktu:

d.urbaniak97@gmail.com

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress