Asia Banasik, University of Cambridge

ABanasikCześć!

Nazywam się Asia Banasik i w tym roku dostałam stypendium British Alumni Society. Od przyszłego roku szkolnego będę się uczyć w szkole St. Leonards-Mayfield pod Londynem, gdzie będę realizować program prowadzący do brytyjskiej matury A-levels i… wciąż nie do końca wiem, co chcę robić w życiu. Mam za to wiele zainteresowań i ciągle szukam nowych rzeczy i ciekawych doświadczeń. Dla mnie ważne jest, aby ciągle się starać, szukać i mieć odwagę na podejmowanie nowych wyzwań.

Mieszkam w Częstochowie, ale od  roku uczęszczam do V Liceum ogólnokształcącego w Krakowie, gdzie uczę się na profilu prawniczo-społecznym. To właśnie przez moją obecną szkołę dowiedziałam się o stypendium BAS, postanowiłam złożyć aplikację i… dostałam się.

Moim największym marzeniem jest podróżowanie po świecie, dlatego uwielbiam uczyć się języków obcych. Mówię po angielsku, niemiecku i francusku. Mam uprawnienia ratownika wodnego zrobione w USA , wydane przez American Red Cross. W wolnym czasie lubię dużo chodzić, spacerować, poznawać nowe miejsca, pływać i uczęszczać na zajęcia fitness.

Myślę, że jednym z najważniejszych aspektów  poszukiwania własnej drogi i nowych możliwości jest INFORMACJA. Żeby znaleźć jakiś program, jakąś ofertę dla siebie, trzeba mieć do nich dostęp i umieć je znaleźć. I tu właśnie pomaga Young Talent Management.

Całym sercem wspieram tę inicjatywę, bo Young Talent Management jest platformą, która gromadzi wszystkie ciekawe ogłoszenia w jednym miejscu i  do której każdy może mieć dostęp całkowicie za darmo. Ponad to,  umożliwia nam kontakt z osobami, które już przystąpiły do różnych programów i jest miejscem wymiany doświadczeń i przemyśleń.

Nie bójmy się marzyć, bo Young Talent Management pomaga nam realizować nasze marzenia.

Trzymajcie kciuki za St. Leonards-Mayfield!\

* Asia obecnie studiuje na University of Cambridge

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress