Anna Paliga, Rzeszów

APaligaNazywam się Anna Paliga. Uczę się w II Liceum Ogólnokształcącym im. Leopolda Lisa-Kuli w Rzeszowie w klasie biologiczno-chemiczno-fizycznej.

Jako przykładny człowiek-orkiestra, zajmuję się dokładnie wszystkim, czym można. Jestem pasjonatem teatru, kina I sztuki w każdym możliwym wymiarze. W wolnych chwilach z fascynacją piłuję wiolonczelę I śpiewam. Zajmuję się również propagowaniem pierwszej pomocy oraz harcerstwem wodnym, a jako wolontariusz prowadzę zajęcia teatralne w jednej z rzeszowskich podstawówek. Uwielbiam radio I interesuję się inżynierią genetyczną.

O Young Talent Management dowiedziałam się na finale konkursu organizowanego przez British Alumni Society. Po nieudanych kwalifikacjach wyznaczyłam sobie kolejny, ambitny cel – studia na Oxfordzie. Jestem osobą, która wytrwale dąży do swoich marzeń. Jestem pewna, że dzięki swojej rzetelnej pracy jesteśmy w stanie osiągnąć niezwykłe efekty, a każde doświadczenie na drodze do sukcesu jest niezwykle cenne.

Swój zapał chcę wykorzystać również tutaj, ponieważ uważam, że należy propagować możliwości edukacyjne tego typu wśród młodych ludzi.

Kontakt:

aniazzielon3go@gmail.com

http://www.facebook.com/ania.paliga.9

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress