Krzysztof Kotela – Cios, Warszawa

KKotelaNazywam się Krzysztof Kotela-Cios, mam 16 lat i od roku uczęszczam do II LO im. Batorego w Warszawie. Moją życiową pasją jest polityka, a dziedziną z którą wiążę przyszłość- prawo anglosaskie.

Obecnie ubiegam się o stypendium BAS w prywatnej szkole średniej na Wyspach, gdzie chciałbym przez następne dwa lata przygotowywać się do A-levels z Ekonomii, Historii, Geografii i Biznesu. Chcę dostać się na prawo, na Oxbridge, by tam uzyskać tytuł bakałarza, a następnie wyjechać do Stanów na jeden z uniwersytetów Ligii Bluszczowej. Moim moralnym mentorem jest Margaret Thatcher, która stylem sprawowania władzy udowodniła, że będąc urzędnikiem, nie wolno wyrzekać się wartości, honoru i klasy.

Obecnie jestem  redaktorem szkolnego czasopisma ,,Batorak”, w którym odpowiadam za dział poświęcony wydarzeniom ze świata. Jako przyszły dyplomata, lub bądź, co bądź dobry prawnik, poświęcam się nauce języków obcych- obok języka Szekspira, kontynuuję naukę niemieckiego, a od niedawna francuskiego i łaciny. W planach jest jeszcze hiszpański i rosyjski, ale na nie przyjdzie czas. O studiach w Anglii zacząłem myśleć na poważnie mniej więcej rok temu, do czego zainspirowała mnie biografia Radosława Sikorskiego. 

W przyszłości zamierzam otworzyć Fundację im. Williama Coley’a finansowaną z dochodów mojej kancelarii. Za cel życiowy stawiam sobie pozostawienie świadomego i bezpiecznego świata. Przez promocję pacyfizmu i dofinansowanie badań nad niekonwencjonalnymi  metodami walki z chorobami wobec których znaczymy bardzo niewiele…

Jeżeli chcesz się ze mną skontaktować, pisz śmiało na krzysztofkotelacios@interia.pl

Wierzę, że razem możemy więcej!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress