Aleksandra Ornatek, Warszawa

AOrnatekNazywam się Aleksandra Ornatek. Uczę się w LO Mikołaja Reja w Warszawie. Jest to bardzo dobre liceum, dla którego liczy się zachowanie tradycji i wartości.

Bardzo ważną rolę w moim życiu odgrywa rodzina i przyjaciele, którzy wspierają mnie na każdym kroku i są, po prostu są zawsze dla mnie, kiedykolwiek ich potrzebuję.

Jeśli chodzi o moje zainteresowania, o to, co lubię, to pierwsze miejsce zajmują zdecydowanie podróże. Uważam, że podróże kształcą. Umożliwiają poznawanie i odkrywanie świata, poznawanie kultur, tradycji, nowych ludzi, języków.

Poza tym uwielbiam literaturę faktu i reportaż, kocham tenisa i kitesurfing, lubię jeździć na nartach i dlatego jestem w trakcie wyrabiania licencji instruktora.

Lubię też uczyć się języków, angielski i niemiecki znam na poziomie zaawansowanym, hiszpański komunikatywnym, a w bliskiej przyszłości myślę nad rozpoczęciem nauki włoskiego i portugalskiego.

W przyszłości….Chcę studiować coś, co jest związane z biznesem, przedsiębiorczością, mogą być elementy prawa – to mnie interesuje. Później chciałabym pracować w jakiejś dużej korporacji lub, chętniej, założyć własną firmę.

Akcje charytatywne na rzecz dzieci z Ugandy, które prowadzone były w mojej podstawówce, wzbudziły we mnie ogromną wrażliwość i dlatego chciałabym założyć własną fundację.

Mówiąc krótko, w przyszłości chciałabym po prostu móc być dumna z tego, czego udało mi się dokonać.

Nie marzę, tylko stawiam cele i wytrwale do nich dążę. Jednym z głównych jest studiowanie na prestiżowym uniwersytecie. I pomijając nawet to, iż wiem, że zwiększy to moje szanse na rynku pracy, rozwinie umiejętności adaptacyjne, umożliwi zdobycie większego doświadczenia życiowego, to chcę po prostu udowodnić sobie samej, że kiedy coś postanowię, to to osiągnę.

Dlatego też, kiedy znalazłam stronę Young Talent Management, pomyślałam, że jest to coś dla mnie. Jest to niesamowity program, który pomaga w tworzeniu własnej ścieżki edukacyjnej. Organizacja ta jest  współorganizatorem debat oxfordzkich, pomaga w realizacji celów, informuje o ciekawych wydarzeniach edukacyjnych i wolontariatach. Trudno jest samej poznać proces rekrutacji, więc bardzo cieszę się, że pomogą mi w tym specjaliści.


Kontakt:
aleksandra.ornatek@gmail.com

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress