Rekomendacje rodziców

Rekomendacja


 

Nasza córka przygodę z Young Talent Management rozpoczęła w 2013 roku, będąc w trakcie studiów na ASP w Krakowie. Cel był jeden – dostać się do renomowanej szkoły w Europie na kierunek łączący biznes i jej ukochany design. Od początku zaangażowanie Pani Joli Kulik, koordynatorki całego programu, świadczyło o profesjonalnym podejściu do sprawy. Program był różnorodny i dobrany tak, aby wyćwiczyć potrzebne umiejętności. Kilku specjalistów pracowało nad osiągnięciem zamierzonego celu. W przypadku naszej córki najważniejsze było, aby opanowała sztukę prezentacji, przełamała obawy przed publicznym przemawianiem oraz otrzymała pomoc w pisaniu przykuwającego uwagę Personal Statement. Ponadto, potrzebowała wsparcie w opanowaniu słownictwa biznesowego , w przygotowaniu do egzaminu z jęz. angielskiego IELTS oraz w samym procesie aplikowania do poszczególnych uczelni. W rezultacie została przyjęta do 4 z 5 wybranychuczelni : Imperial Business School, University College London, University of Glasgow oraz Goldsmitts -University of London. Wybrała Imperial Business School w Londynie gdzie we wrześniu 2014 roku rozpoczęła studia magisterskie . Córka, obecnie pracuje w Londynie i do dnia dzisiejszego utrzymuje kontakt z YTM; dzięki nim miała szansę polecieć naw olontariat na Madagaskar, wziąć udział w kilku debatach oksfordzkich oraz udzielić wywiadu dla TVP Polonia.

Danuta i Krzysztof Błasiak


YTM spadło mi z nieba podczas nocnego słuchania radia TOK FM , w czasie kiedy mój starszy syn szukał sobie miejsca na ziemii i drogi w życiu , której nie mógł odnależć po maturze . Kontakt z panią YTM błyskawiczny , odebrała pani Jola  od razu pełna pomysłów co robić dalej. Praktycznie z racji swojego zawodu nie mogłem poświecić tyle czasu dla syna ile powinieniem , wiedziałem o tym  , zdałem sie na pomoc YTM i nie zawiodłem sie . W ciągu roku czasu chłopak został przygotowany na tyle dobrze  , że znalazł się na studiach w Szkocji w Perth, na University of Islands and Highlands, na kierunku który wybrał . W trakcie przygotowań było różnie , raz lepiej raz gorzej , a startowaliśmy od zera więc nie było łatwo , w chwilach bardzo trudnych pani Jola nie odpuszczała i motywowała do dalszej walki nieustepliwie ,nawet w momentach które wydawałyby sie juz beznadziejne . Teraz chłopak ciśnie do przodu samodzielnie studiując i pracując w Szkocji , bez naszej pomocy daje radę sam , a ja cieszę sie że spotkałem na swojej drodze YTM i tej nocy słuchałem radia TOK FM.serdecznie pozdrawiam

Mariusz Spyra ojciec Alka


Z Young Talent Management zetknęłam się po raz pierwszy w czasie targów edukacyjnych na stadionie narodowym ,na które poszłyśmy wraz z moją córką Zuzanną blisko dwa lata temu .
Poza internetową wiedzą i dużą dezorientacją nie wiedziałyśmy kompletnie jak się zabrać do realizacji marzeń Zuzi o studiowaniu za granicą.  Dzięki spotkaniu z  YTM wszystko nabrało tempa.  Skorzystałyśmy z programu  YTM i doradztwa edukacyjnego wspaniałej Pani Joli Kulik, która opiekowała się Zuzią od początku .Wspierała ją nie tylko merytorycznie , ale i psychicznie. Wskazywała drogę, podpowiadała rozwiązania. Obserwowałam rozwój swojej córki i z perspektywy mogę powiedzieć , że decyzja o współpracy z YTM  była najlepszą inwestycją w przyszłość mojego dziecka.
Od kilku tygodni  Zuzia studiuje w Glasgow  na University of Strathclyde”. Pozostajemy w kontakcie z YTM i Panią Jolą, która nadal wspiera moją córkę w jej początkach edukacji w Szkocji. Dużą pomocą okazał się blog “Studia w Szkocji ” prowadzony przez córkę Pani Joli – Zuzannę Kulik. Sama Zuza okazała się  ogromnym wsparciem dla mojej Zuzi w jej pierwszych dniach w Glasgow.
Gorąco polecam  program przygotowania na studia oferowany przez YTM

Grażyna Wyględowska


 

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress