Ola Wąsowska, Cambridge

OWasowskaCześć!

Nazywam się Ola Wąsowska, mam 17 lat i mieszkam w Wielkiej Brytanii, w Cambridge. Aktualnie uczę się  w Impington International 6th Form College, gdzie za rok będę zdawała maturę międzynarodową (IB). Przedmioty, których uczę się na Higher Level to chemia, biologia, oraz angielski B (language and literature), a jako Standard Level polski A (jako język ojczysty), matematykę i geografię.

Moją pasją są podróże – nic innego nie pozwala mi tak dokładnie poznawać obcych kultur oraz nowych ludzi. Interesuję się językami obcymi. Uczę się angielskiego, a we własnym zakresie j. niemieckiego, którego uczyłam się w gimnazjum oraz francuskiego. Uwielbiam czytać thrillery medyczne. Uprawianie sportów sprawia mi ogromną przyjemność.

W wolnym czasie biegam, gram w siatkówkę, a przez osiem lat trenowałam w klubie pływackim (mój styl – grzbiet).

Przed wyjazdem do Wielkiej Brytanii współpracowałam z wolontariatem, gdzie brałam udział w terapii dziewczynki z zespołem Aspergera.

Marzenia? Po ukończeniu nauki w szkole średniej swoją przyszłość wiążę z medycyną. Bardzo chciałabym studiować na renomowanej uczelni, np. Imperial College London, czy University of Edinbourgh w Wielkiej Brytanii. Po ukończeniu studiów chciałabym mieć własną klinikę kardiologii oraz wkład w badania nad wadami wrodzonymi serca. Wiem, wydaje się to nieco surrealistyczne, jednak moim zdaniem nie jest to niewykonalne.

O Young Talent Management dowiedziałam się rok temu od koleżanki. Jestem bardzo pozytywnie nastawiona do współpracy z tą organizacją, ponieważ podoba mi się pomysł inwestowania w młodych ludzi. To w końcu my jesteśmy przyszłością tego świata! Young Talent Management jest jedyną taką organizacją, która bezinteresownie pomaga się samodoskonalić oraz kształtować własną przyszłość.

Kontakt: ola.was12@gmail.com

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress