Marta Jagoda, Szymon Sypniewicz – Wrocław

SSypniewiczMJagodaOchłonąwszy po weekendowych przygodach chcemy podzielić się naszym wyjątkowym doświadczeniem, jakim był kontakt z Young Talent Management.

Podczas naszego krótkiego wypadu na Targi Edukacyjne British Council w Warszawie ,  szczęśliwym zbiegiem okoliczności spotkaliśmy zespół Young Talent Management. I jak się okazało, dzięki ich energii i zaanagażowaniu, nasza luźna rozmowa o planach studiowania za granicą zamieniła się w dwudniowy tutoring.

Dzięki zaangażowaniu się w II Debatę Oxfordzką współorganizowaną przez YTM , mieliśmy okazję do odbycia rozmów z ludźmi, których wyjątkowe doświadczenia i wiedza zmieniły sposób, w jaki postrzegamy nasze plany na przyszłość. Poczynając od absolwentów najlepszych na świecie uczelni , po inicjatorów niezwykłych przedsięwzięć akademickich z polskich uniwersytetów, przedstawione nam osoby z wielką życzliwością odniosły się do nas i naszych dociekań. Nie mielibyśmy szans na tak wspaniale się do nas i naszych dociekań. Nie mielibyśmy szans na tak wspaniale doświadczenie, gdyby nie zaangażowanie  zespołu YTM.

Wiemy, jak ważne dla naszych koleżanek i kolegów z Wrocławia jest planowanie edukacji. Znając możliwości i „energiczność” YTM, zostaliśmy jego Ambasadorami rodzinnym mieście. Będziemy promować najciekawszy program rozwoju, jaki dane nam było poznać.

Ambasadorami programu zostaliśmy w listopadzie 2012.

Kontakt:

Marta.joanna.jagoda@gmail.com

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress