Małgosia Borowiec, Wejherowo

MBorowiecNazywam się Gosia Borowiec i uczęszczam do III klasy gimnazjum.

Moimi ulubionymi przedmiotami w szkole są: polski, historia, angielski, biologia, chemia oraz matematyka.

Uwielbiam czytać dobre kryminały, szczególnie te, które wyszły spod pióra Agathy Christie. Moją pasją jest fotografia. Uważam, że najlepszą rzeczą w fotografowaniu jest to, że daje nam ono możliwość uchwycenia ważnych, pięknych momentów w naszym życiu i zachowania ich już na zawsze. Dużą przyjemność sprawia mi też nauka języków obcych i podróżowanie. Od 4 lat uczęszczam na zajęcia chóru szkolnego.

Jestem dumnym redaktorem naczelnym szkolnej gazetki, niedawno zostałam też redaktorem serwisu juventum.pl. W szkole udzielam się również w samorządzie uczniowskim.

Wierzę, że dzięki ciężkiej pracy i wytrwałości marzenia się spełniają. Jak powiedział Paulo Coelho: “Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały Wszechświat działa potajemnie, by udało ci się to osiągnąć”. Do moich marzeń należy m.in. studiowanie na Harvardzie. Zdaję sobie sprawę, że dostanie się na ten uniwersytet to nie prosta sprawa i być może moje szanse są znikome, ale zawsze warto spróbować, prawda?

Na organizację YTM natknęłam się przeglądając strony internetowe i blogi na temat stypendiów BAS. Uważam, że jest to wspaniała organizacja wspierająca młodych ludzi w realizowaniu ich marzeń. Przecież nawet sam profil Young Talent Management na facebook’u jest źródłem ogromnej motywacji! Chciałabym, by jak najwięcej osób dowiedziało się o tym programie.

Kontakt ze mną: gosia.borowka@gmail.com

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress