Magda Sikora, Lublin

MSikoraNazywam się Magdalena Sikora. Obecnie uczę się w trzeciej klasie Społecznego Gimnazjum im. S. F. Klonowica w Lublinie. Interesuje się wiedzą o społeczeństwie, ekonomią i nauką języka angielskiego. W przyszłości chciałabym wykonywać zawód związany z ekonomią i biznesem.

Uwielbiam wszystko co jest związane z szeroko pojmowaną sztuką, w szczególności grafiką warsztatową. Gram w tenisa ziemnego i stołowego, jeżdżę na rowerze i nartach oraz pływam. Lubię czytać książki i oglądać dobre filmy.

Nieodłącznym elementem mojego życia jest praca dla innych. Odkąd pamiętam jestem w Samorządzie Uczniowskim i aktywnie biorę udział we wszystkich organizowanych w mojej szkole działaniach. Co roku włączam się w takie akcje jak Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę czy Góra Grosza. Bycie wolontariuszem daje mi wiele radości, satysfakcji i poczucia, że jestem potrzebna.

Na stronę Young Talent Management trafiłam zupełnie przez przypadek i już teraz wiem, że był to szczęśliwy zbieg okoliczności, który na pewno bardzo korzystnie wpłynie na moje życie. Gorąco popieram inicjatywę YTM, ponieważ jest to jedyny tego typu program w Polsce. Oferuje on pomoc w wyborze ścieżki edukacyjnej, ciekawe warsztaty oraz zdobywanie nowych doświadczeń. Tak więc skontaktowałam się i stwierdziłam, że YTM to zdecydowanie miejsce dla mnie.

Jeżeli masz jakieś pytania, chcesz się podzielić czymś interesującym lub po prostu pogadać – pisz śmiało!

Kontakt: masikora131@gmail.com

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress