Z Rzeszowa do Szkocji

Alek (po środku) z kolegami w stworzonym przez siebie Claymore Crossfit w Szkockim miasteczku Perth
Alek (po środku) z kolegami w stworzonym przez siebie Claymore Crossfit w Szkockim miasteczku Perth

Alek rozpoczął swoją przygodę ponad dwa lata temu. Mieszkając w Rzeszowie, nie miał nadziei na spełnienie marzeń o wyjeździe za granicę. Telefon do Pani Joli zmienił wszystko. Alek przyjechał do Warszawy, spotkał się z doradcą edukacyjnym i postanowił wziąć sprawy w swoje ręce. Łatwo nie było – przez brak motywacji, zwątpienie, rezygnację, aż po sukces. Wspólnie z Young Talent Management miał możliwość wyjazdu do Szkocji aby przekonać się, że warto dalej próbować, by się tu dostać. Konsultacje na Skype z profesjonalnym lektorem pomogły mu w przełamaniu barier językowych, a comiesięczne zajęcia, na które przyjeżdżał do Warszawy, pomogły mu przygotować się do egzaminu językowego IELTS.

Pewnego dnia – po prostu się udało! Alek sam nie mógł uwierzyć, gdy dostał pierwszą ofertę ze Szkockiego Uniwersytetu. Przyjazd był już kwestią czasu. Walizka, kurtka i pozytywne nastawienie towarzyszyły Alkowi podczas przeprawy do Szkocji. Na początek mała kawalerka dla studentów, później większe, lepiej urządzone mieszkanie. Nawet ulubiony rower Alka za nim przyjechał, kurierem! Po pół roku Alek wraz z poznanymi przez siebie znajomymi rozpoczął przygotowania do otwarcia pierwszego w Perth centrum crossfitu. Niespełna rok po przyjeździe Alek nadzorował i koordynował cały projekt, aż doczekał się oficjalnego otwarcia.

Obecnie Alek kończy II rok studiów, pracuje jako trener personalny w zarządzanym wspólnie z kolegami Claymore Crossfit i ani mu się śni stąd ruszać!

Jeśli chcesz powtórzyć sukces Alka – skontaktuj się z nami!

Prawdziwy Young Talent! Alek – pękamy z dumy!!!

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress