Dominika Czerniak, Bruton School for Girls, Wielka Brytania

DCzerniakNazywam się Dominika Czerniak. Jestem tegoroczną stypendystką British Alumni Society – od września będę uczyć się w Bruton School for Girls w Wielkiej Brytanii. Aktualnie uczęszczam do IX Liceum Ogólnokształcącego w Bydgoszczy (klasa pre-IB).

Moją pasją jest geografia – kocham podróżować, poznawać nowe miejsca i ludzi. Interesuję się językami obcymi. Uczę się angielskiego, francuskiego oraz łaciny. Znam też podstawy hiszpańskiego. Uwielbiam czytać, a w szczególności książki poświęcone kobietom w krajach arabskich.

Jestem wolontariuszką Fundacji ,,Dr Clown”. W kolorowym przebraniu, z czerwonym nosem prowadzę zajęcia terapii śmiechem dla dzieci przebywających w bydgoskich szpitalach i placówkach opiekuńczo-wychowawczych.

Po ukończeniu liceum, planuję kontynuować naukę na jednym z brytyjskich uniwersytetów. Swoją przyszłość wiążę z medycyną lub genetyką.

O Young Talent Management dowiedziałam się za pośrednictwem BAS-u i od razu spodobała mi się idea tej organizacji. Uważam, że wiara we własne możliwości oraz umiejętność organizacji pracy to klucz do sukcesu. Młodzi, do dzieła! Świat swoi przed Wami otworem!

Jeśli macie jakiekolwiek pytania, chętnie na nie odpowiem: dominikaczerniak@onet.pl

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress