Asia Grądzka, Warszawa

AGradzkaCześć! Nazywam się Asia Grądzka i niedawno rozpoczęłam naukę w VI Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusza Reytana w Warszawie.

 Uwielbiam poznawać i pracować z ludźmi, więc chętnie angażuję się w akcje społeczne, wolontariaty czy organizacje o charakterze masowym. Drugi człowiek jest dla mnie wyjątkową szansą na zdobycie nowych doświadczeń, poznanie innych poglądów i nawiązanie niepowtarzalnych znajomości. Śmiało mogę powiedzieć, że jestem osobą kontaktową i otwartą.

W wolnym czasie, z chęcią czytam książki.

Każda z nich jest dla mnie wyjątkowa, dlatego ciężko mi wybrać ulubioną. Poza zagłębianiem się w utwory literackie, staram się pogłębiać plastyczne zdolności, dlatego chodzę na zajęcia z rysunku.

Niezwykłą przyjemność sprawia mi podróżowanie i odkrywanie budowlanych zabytków, powstałych na przestrzeni wieków, ponieważ w przyszłości chciałabym zostać architektem, a jednocześnie moim pragnieniem są zagraniczne horyzonty.

Pilnuję też by nie prowadzić osiadłego trybu życia, dlatego w ramach relaksu, słuchając muzyki, jeżdżę na rolkach.

  Jak każdy pragnę rozwijać samą siebie i realizować marzenia, a właśnie taką szansę daje Young Talent Management! Organizacja stworzona z myślą o młodych, ambitnych ludziach, daje im szansę rozwinięcia skrzydeł i osiągnięcia wielu sukcesów. Dzięki niej zaczęłam pewniej dążyć do wyznaczonych celów i realizacji planów. Ja dałam radę? Ty też dasz!

Jeśli masz jakieś pytania – pisz śmiało, chętnie pomogę 😉

asia063003@gmail.com

 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress