Aleksandra Wójtowicz – Opole

AWojtowiczJak prawdopodobnie jest napisane kilka centymetrów nad tym tekstem, na imię mi Aleksandra, na nazwisko Wójtowicz.

Chodzę do drugiej klasy III LO w Opolu – profil społecznoprawny (choć czasem jest on bardziej “bezprawny” niż “prawny”).

Poza szkołą? Książki, dużo książek, trochę pisania, dużo jedzenia (sushi, pierogi, makaron sprzed tygodnia? – zjem wszystko), historia, filozofia, muzyka, psychologia i zadawanie wszystkim niezliczonej ilości pytań, dotyczących ich prywatności, wieczorne spacery, dworce, podróże, śpiewanie pod prysznicem, sztuka i polityka – to właśnie lubię. A do tego dokarmianie kotów i akcje typu “pytanie do polityka”. I mówienie, w szczególności o rzeczach, o których nie mam pojęcia – a w zasadzie po prostu o wszystkim.

Jak dowiedziałam się o Young Talent Management? Pewnego dnia, niesiona “wzniosłymi” marzeniami o studiowaniu prawa na Harvardzie i potrzebie robienia czegoś, przeglądałam miliony stron (licząc na to, że pomoże mi to w osiągnięciu celu bardziej niż na przykład nauka do SATów), i po jakimś czasie wpadłam na YTM – owskiego fanpage’a. Poczytałam o debatach oksfordzkich, szkoleniach. I doszłam do wniosku, że chyba tu zostanę.

Pozdrawiam

Ola Wójtowicz

Kontakt:

aligieretto@gazeta.pl

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress