Natalia Sikora, Warszawa

NSikoraHej! Nazywam się Natalia Sikora. Jestem po prostu i aż sobą. W tym roku kończę Gimnazjum im. Stefana Batorego, a za trzy lata liceum i wyruszam w świat!

Interesuję się biologią, a swoją przyszłość wiążę z medycyną jako lekarz- naukowiec.

Chcę w życiu dużo osiągnąć po to, by dużo dać innym. Wierzę, że „cały świat ustępuje z drogi człowiekowi, który wie dokąd zmierza” i tego się trzymam.

Jak każdy mam mnóstwo  planów, które chciałabym zrealizować. Studia w Cambridge, autorska książka, Nobel i wiele innych… równie ambitnych. Obok biologii moją największą pasją jest fotografia. Fotografia całkiem niestandardowa. Nie rozstaję się z aparatem. Co fotografuję? Wszystko. Nadaję  zwykłej codzienności nowe życie i nowe znaczenie. Zupełnie przypadkiem trafiłam na YTM i nie przypadkiem postanowiłam się tu zadomowić.  Poznałam wspaniałych ludzi, którzy tak jak ja promienieją zaraźliwą energią i chęcią ciągłego  działania. Takich, z którymi chce się spędzać całe dnie. Chociaż jestem członkiem YTM od niedawna już wiem, że naprawdę dużo się tu dzieje! To jedyna taka organizacja, którą znam. Jedyna i absolutnie wyjątkowa, bowiem rzadko można znaleźć kogoś, kto bezinteresownie daje Ci tak ogromne możliwości do samodoskonalenia i razem z Tobą kształtuje Twoją przyszłość. Masz marzenia? Pasje? Chcesz w życiu wiele osiągnąć? YTM to miejsce dla Ciebie. Jak powiedział Demokryt: „Odwaga jest początkiem działania, szczęście jest jego końcem”. Bądź odważny i pewnym krokiem zmierzaj po swoją przyszłość- nie zapomnij do nas wpaść po drodze, żebyś na finiszu mógł powiedzieć te dwa słowa: „Jestem szczęśliwy”.

Zapraszam do Young Talent Management!

Kontakt: natipanti99@gmail.com

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress