YTM Junior Ladies&Gentlemen Club

Junior” Ladies and Gentlemen Club” to idea przenosząca na grunt polski klub do dyskutowania w sposób cywilizowany o aktualnych, ale oparty na angielskich zasadach, tj członkostwo za zaproszeniem lub z rekomendacji obecnych członków.

Zapraszamy na pierwsze spotkanie anglojęzycznego klubu dyskusyjnego „ YTM Junior Ladies & Gentlemen Club”, nawiązującego do angielskiej tradycji wymiany poglądów na bieżące tematy polityczne i społeczne
Projekt „Ladies & Gentlemen Club” jest przedsięwzięciem apolitycznym, skupionym na rzeczowej wymianie argumentów w duchu wzajemnego szacunku dla odmiennych poglądów uczestników. Ma skupiać członków o różnych przekonaniach i doświadczeniach, zainteresowanych poznaniem innych punktów widzenia. Jest to charakterystyczna cecha brytyjskich klubów dyskusyjnych, warta rozwijania na gruncie polskim.
Spotkania poprowadzi Stanisław Borawski.
Tematem lutowego spotkania będzie “The attitude of the world towards the conflict in the middle east and refugees crisis as its consequence”

Spotkania odbywająsię się w języku angielskim. Zgodnie z brytyjską tradycją, członkami Klubu mogą być wyłącznie osoby zaproszone przez Organizatorów. O zaproszenie można zwrócić się do Sandry Szymańskiej z Young Talent Management sandra091011@gmail.com

W wiadomości należy przedstawić informację o sobie i krótkie uzasadnienie zainteresowania projektem.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress